[address]

(+371) 264-07-007

DĀRZCIEMA IELA 58, RĪGA, LV-1073, LATVIJA

Pakalpojumi

Jūsu rīcībā ir visa veida sarežģītības darbi, kas nepieciešami Jūsu automobīlim — kompjūterdiagostika,  ritošās daļas, dzinēja un ātrumkārbas remonts,  virsbūves remonts un daudzi citi pakalpojumi, ko mēs sniegsim Jums, izmantojot augstas kvalitātes aprīkojumu un  daudzu gadu darba pieredzi auto apkalpes jomā.

 • Pilna auto kompjūterdiagnostika

Šāda auto diagnostika ļauj ātri un precīzi konstatēt auto bojājumus un defektus, tādējādi snedzot iespēju savlaicigi un regulāri veikt nepieciešamos kopšanas un remontdarbus.

 • Ritošās daļas remonts

Veicam jebkuras sarežģītības remontdarbus, izmantojot kvalitatīvas un praksē pārbaudītas rezerves daļas.

 • AdBlue sistēmu apkalpošana un remonts

Kvalitatīvs AdBlue SCR (BlueTec, BlueHDI u.tml.) sistēmu apkalpošanas, remonta un atslēgšanas serviss vieglajiem un kravas automobiļiem, kā arī industriālajai tehnikai. Jebkuru problēmu risinājumi, kurus piedāvā šīs nozares speciālisti.

 • Tehniskā apkope

Piedāvājam veikt Jūsu automašīnas tehnisko apkopi, saskaņā ar ražotāja norādījumiem — eļļu un filtru maiņa, bremžu kluču un disku maiņa. Tieši savlaicīgi veikta apkope ir veiksmes atslēga, lai mašīna kalpotu ilgi un nebūtu pēkšņu un neplānotu izdevumu remontiem. Katrai mašīnas detaļai arī ikdienā ir jāpievērš uzmanība – motora skaņai, elektronikai, akumulatoram, riepām. Ja katru sīkāko defektu izdosies novērst uzreiz, ilgtermiņā tas nozīmēs mazākus rēķinus. Savlaicīgi veikti remontdarbi nozīmē mazākas izmaksas, garāku ekspluatācijas ilgumu, kā arī saīsinātu dīkstāvi remonta laikā.

 • Jebkādas sarežģītības pakāpes dzinēja diagnostika un remonts

Ja automašīnas motorā ir radījies defekts, kuru nevar novērst tikai ar motora apskati, tad ir nepieciešams veikt tā diagnostiku lai pieņemtu ātru un tiešu lēmumu kā rīkoties, lai savestu motoru kārtībā.

 • Jebkādas sarežģītības pakāpes ātrumkārbu diagnostika un remonts

Mūsu autoserviss veic kvalitatīvu jebkādas sarežģības mehānisko un automātisko ātrumkārbu remontu.

 • Bremžu sistēmas diagnostika un remonts
Bremžu vienmērīga darbība ir viens no galvenajiem braukšanas drošības priekšnosacījumiem, tādēļ vadītājam ir jābūt pārliecinātam par sava auto bremžu sistēmas tehnisko stāvokli. Bremžu diagnostiku iesakām veikt katru sezonu. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam Jums izvēlēties kādu no vadošo firmu bremžu sistēmas rezerves daļām, kuras piegādājam no pasaules vadošajiem ražotājiem. 
 
 • Riepu montāža, balansēšana un remonts

Mūsu servisā, veikto darbu, augsto kvalitāti nodrošina mūsu darbinieku pieredze un precīzās iekārtas, ar kuru palīdzību varam nodrošināt 
jebkuru automašīnu riepu montāžu un balansēšanu.

 • Stūres mehānisma pārbaude un remonts

Stūres mehānisms ir svarīgs automašīnas mezgls, tāpēc mūsu auto serviss piedāvā visu marku modeļiem stūres mehānisma restaurāciju un pārbaudi.

Remontējot mehānisms tie tiek pilnībā izjaukts, lai novērtētu vārpstas, blīvslēgu un blīvgredzenu stāvokli. 

 • Virsbūves remontdarbi

Piedāvājam pilnu remontdarbu kompleksu un virsbūvju atjaunošanu visu marku automašīnām ar jebkuras sarežģītības bojājumiem. Pirms iebraukšanas remonta darbnīcās uz pacēlājiem tiek veikta ekspertīze un sākotnējā bojājumu apskate. Tehniskie eksperti pēc novērtējuma rezultātiem piedāvās labāko risinājumu jūsu automašīnas remontam. Visi virsbūves darbi tiek veikti stingrā saskaņā ar autoražotāju standartiem.

 • Degvielas sistēmas remonts

Veicam degvielas sitēmas diagnostiku pēc kuras var noteikt vai ir nepiciešams veikt degvielas sitēmas remontu. Degvielas sistēmas defekta gadījumā automašīnai ir palielināta dūmainība, jaudas zudumi, nevienmērīga dzinēja darbība, pasliktināta dzinēja iedarbināšana un citi defekti. Visbiežākais cēlonis degvielas sistēmas defektam ir nekvalitatīva degviela un laikā nemainīts degvielas filtrs. Nereti degvielas sistēmas tiek bojātas degvielas uzpildes stacijā, kad auto lietotājs ir sajaucis iekšdedzes dzinējam nepieciešamo degvielu un dīzeļdzinējam iepildījis benzīna dzinējam nepieciešamo degvielu vai otrādāk.

 • Dzesēšanas sistēmas remonts

Automašīnas dzesēšanas sistēmas uzdevums ir uzturēt motora
darbības otimālo temperatūru, kā arī apsildīt automašīnas salonu. Motora darba temperatūra parasti ir robežās no 80 līdz 100 °C. Ja darba temperatūra nav pieļaujamajās robežās, nenotiek pietiekoši efektīva degvielas izsmidzināšana, palielinās berzes detaļu izdilums, eļļas un degvielas patēriņš, pasliktinās izplūdes gāzu toksiskuma rādītāji. Lai izvairītos no šādām problēmām, ir nepieciešams sekot līdzi automašīnas dzinēja darba temperatūrai, kā arī dzesēšanas šķidruma līmenim, dzesēšanas šķidruma traukā, vai radiatorā un regulāri veikt dzesēšanas sistēmas apkopi pie kvalificētiem autoservisa speciālistiem.

 • Eļļas maiņa
Eļļas maiņu motorā ir nepieciešams veikt auto ražotāja noteiktajos intervālos, bet ne retāk kā reizi gadā. Citos mezglos eļļas maiņu ir jāveic saskaņā ar ražotāja instrukcijām. Mūsdienu automašīnām pareiza eļļas izvēle ir ļoti svarīgs elements auto ilgmūžības nodrošināšanai. Eļļas maiņas process aizņem aptuveni 30 minūtes. Eļļas maiņas procesā piedāvājam uzstādīt arī augstas kvalitātes eļļas filtrus.