[address]

(+371) 264-07-007

DĀRZCIEMA IELA 58, RĪGA, LV-1073, LATVIJA

Rezerves daļas un aksesuāri

MAV Serviss piedāvā iegādāties uzņēmumiem un privātpersonām auto rezerves daļas un aksesuārus pa tiešo no pasaules vadošajiem ražotājiem visām populārākajām auto markām par labākajām cenām. 100% kvalitātes un labākās cenas garantija! Ražotāja garantija, zemas cenas un ātra piegāde visā Latvijā.

Oriģinālās un alternatīvās Mercedes-Benz rezerves daļas

Visiem Mercedes-Benz markas automašīnu īpašniekiem MAV Serviss SIA piedāvā rezerves daļas par konkurētspējīgām cenām. Visu nepieciešamo informāciju par jebkuras rezerves daļas pieejamību un piegādes laiku Jūs vara saņemt piezvanot mums pa tālruni +371 26407007. Vai arī apmeklējiet mūsu autoservisu Rīgā, Dārzciema ielā 58, lai saņemtu detalizētus padomus no speciālista un iegādātos nepieciešamās Mercedes-Benz rezerves daļas automašīnas remontam vai feisliftam.

Cienījamie klienti, mēs piedāvājam gan oriģinālās Mercedes-Benz rezerves daļas, gan alternatīvās detaļas no pārbaudītiem, uzticamiem ražotājiem. Daudzu gadu ciešā sadarbība ar vadošajiem Mercedes-Benz automašīnu rezerves daļu piegādātājiem un izplatītājiem ļāva mums iveidot plašu augstas kvalitātes sertificētu detaļu un piederumu katalogu.

Piedāvājam Jums iegādāties vienus no labāko brendu auto gaisa atsvaidzinātājiem — FUNEL un EIKOSHA.

Vairāk nekā gadsimta vērtu pētījumu rezultātā FUNEL ir ļāvis radīt izsmalcinātus un dezodorējošus gaisa atsvaidzinātājus, kas piemēroti pat visprasīgākajiem deguniem. Lai uzlabotu atmosfēru un komfortu Jūsu automašīnā, profesionālu dizaineru radīti, FUNEL produkti ir ilgstoši testēti smaržas noturībai un aromāta difūzijai. Tā kā, nekautrējoties, var apgalvot, ka FUNEL smarža ilgst vismaz 30 līdz 45 dienas, tas, protams, ir atkarīgs no ventilācijas, suales staru iedarbības un temperatūras transportlīdzekļa salonā.

EIKOSHA gaisa atsvaidzinātāji tiek ražoti tikai Japānā. Tas ir japāņu firmas produkts, kurā ievērota augsta ražošanas kvalitāte visos ražošanas posmos. EIKOSHA atsvaidzinātāji izdevīgi izceļas ar savu stilīgo dizainu, oriģinalitāti un patīkamajiem aromātiem. Visi EIKOSHA aromāti ir radušies veiksmīgas sadarbības rezultātā ar pasaules smaržu ražotājiem, piemēram, ar «Calvin Klein», «Dior», «Hugo Boss» un citiem, kas ļauj izmantot pasaules izsmalcinātāko smaržu ražotāju aromātus un izstrādnes. Atverot kārbu aromāts aktīvi izplatīsies no 3-6 mēnešiem atkarībā no izmantošanas apstākļiem.

FUNEL un EIKOŠA aromātus variet iegādāties pie mums klātienē — MAV SERVISĀ!